Aparat per kafe EXPRES

Shitet nga: sami 02 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shitet aparati per kafe expres LA SAN MARCO i sjellun nga Italia ne gjendje te mir,aparati eshte mirbajtur (pastrimi i gypav e rezervuarit te uji) dhe eshte gati per te funksionuar,aparati eshte tre dozer me elektromotor (pomp) per uj dhe me aparatin per bluarjen e kafes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim