Aparat per ozonizimin e ajrit,ujit dhe ushqimit

Shitet nga: Sebajdin 18 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Aparati multifunksional per ozonizimin e ajrit,ujit,dhe ushqimit.I dezinfekton ,dhe neutralizon keimikalet,pesticidet dhe metalet e renda nga uji dhe ushqimi..Uji i ozonizuar eshte shum i shendetshem dhe sherues per shume semundje te traktit tretes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim