Bojler, nxemesi ujit 5 litershe

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Nxemesi ujit, apo bojleri per kuzhin qe mund te lidhet perfundi lavabos dhe eshte me kapacitet prej 5 litra, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim