Inventor ne gjendje te regullt

Shitet nga: Inventor 21 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shes dy inventora ne gjentje te rregullt dhe shume te ruajtun
Çmimi per cope eshte 90 euro

Mud te kontaktoni edhe ne viber+38649389202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim