LLAMP PËR RREZITJE

Shitet nga: Bekim Sot 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Llampa është për rrezijtjen e trupit njëkohësishtë ajo nxen sepse prodhon rreze sikur të diellit dhe nuk konsumon energji të madhe është prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim