Lloja Te Furrave ne me plin dhe me rrym + Aparate

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D.P.T ADIS-B 27 Gsh 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Kemi Furrat me plin mbyllje automatike dhe ndezje automatik. E shesim me shumica dhe pakic.! Transporti,Servis per 2 vjete gratis.
Me 2 vjet garancion.
___________________________________________
Kemi dhe aparate smadhus rryme me shumice dhe pakic.
Kemi 10 lloje aparateve prej 10KW derin 150KW.
Transporti falas. Kemi 2 vjet garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim