MAKIN E LARJES ME CILESI DHE KUALITET TE LARTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 17 Maj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj.Po ashtu shesim maqina ne gjendje te rregullt{GORENJE}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pune.""Pervoja jone e tregon cilesin e punes sone"".
""""KEMI ZBRITJE TE SHUMTA NE LOKALET TONA"""....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim