Makina elektrike per pjekje-gatim te bukes

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Makina eshte elektrike e per gatim dhe pjekje automatike e bukes, nuk eshte e perdorur, ne gjendje te rregullt dhe funsional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim