Mikrovale dhe maqine larese

Shitet nga: shitesi 08 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shitet mikrovla dhe maqina larese ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim