Mikseri per brum

Shitet nga: ibrahim 01 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
shes mikserin per brum dhe per embelsira
sekum perdor as n1 muj arsya qe pe shes asht ekum ble njo mat madh ky asht 10 kg
firm italiane coveva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim