Mindila mbajtes per nuse.

Shitet nga: Astrit 06 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Mindilat jan te punuar mir,dhe jan te msdhesis normale,shesim ,dhe punijm edhe me porosi,si dhe bashkepunim
Qmimi per cop eshte 5€,por ka marrveshje nese blihen me shumic,per momentin kam 19 cop te llojit me sedefe flet,dhe disa me rruza,ju mirpresim ne ket numer tel:044.425.809,si dhe ne viber po ket numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim