Nxemje Qendror Sistem İ Ri dhe Kaldaja

Shitet nga: mazrek 16 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shesim Ratiator te diminzioneve te ndryshem prodhimi i malit Turko Gjerman me garanxion 10 vjet
shesim Kaldaja me qymyr edhe me drun te sistemit kompjterik per her te par ne Kosov ky sistem. Transporti fales..

Per me shum inf: Nr 044687896
Viber. +37745488516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim