Nxemje Qendror dhe Kaldaja

Shitet nga: Fetah Mazrek 21 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
---Adem Petrol-Mamush---
Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman me garancion 10 vjet
Shesim Kalldaja me Qymyr edhe me Drunje te sistemi kompjuterik per her te par ne Kosov ky sistem. Transporti falas.
Per me shum inf: Nr 044687896
Viber. +37745488516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim