OFERT NXITO SHPORET EXTRA MODEL UNIK I RUJTUN SHUM

Shitet nga: shporeti 15 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
SHES SHPORETIN MODEL EXTRA UNIK I BLER NE MAQEDONI,SHPORETI I DRUVE ESHTE NGJYR I BARDH TEPER I RUJTEN,KA FURREN PER PJEKJE ME GJERSI 33CM,..I GJER 84 CM KURSE I GJAT 80CM..NXEHEN MIR FURREN PER DRUNT MI LAN E KA TMADHE QYNGAT I VIHEN PERMBI DMTH HEKET PLLOQA (ANA MAJT)POASHTU ME VLU UJEN E KA PERMBI SHIHET FOTO DHE ESHTE PRAKTIK SHUM PER SALLONE PARA DHOME NE DHOMA TEPER I BUKUR,TE VEQANT I KA DOREZAT ME NGJYR ARI...SHES ARSYE MOS PERDORIMI QMIMI ESHTE 165EURO...qmimi i blerjes 1.280euro..Ju mirepres jam lagjen Tusus afer spitalit..Person familjar.045 967 634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim