Power Juicer

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Aparat Power Juicer per shtrydhjen dhe nxjerrjen e lengut e pemeve dhe perimeve, eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim