Rezervari i ujit 1100 litra-urgjent

Shitet nga: rezervari 15 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Rezervari esht i rujter dhe i mbeshtjellur me mbrojtes 1100 litra viber +37744446697
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim