Rezervuar per nxemje , brener dhe komandues

Shitet nga: Burim Emini 07 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shesim rezervuarin 3 mij liter me nafte eshte pothuajse i ri nje herë ka qen i mbushur , breneri dhe komanduesi edhe ata jan te ri.
Presim bleres serioz
Cmimi teper i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim