Rregullator i rrymes (rrites i tensionit)

Shitet nga: Rina 21 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shes rregullatorin e rrymes. Rregullatori eshte funksional dhe i ruajtur.


Gjendemi ne ortakolli, tek magjistralja Prizren-Gjakove perballe ndertesave te cilat gjenden mbi shina te trenit. (perballe UFO dental)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim