SONY 2

Shitet nga: NUHI VARDARI 06 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
sony 2 ka 30 cd fallc dhe 1 gta san andreas origjinal gta i ka edhe 5-6 cheatsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim