Shporet kamin

Shitet nga: Faket 04 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shes shporet kamin i perdorur vetem 3dit mund te zini dhe gjella
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim