Shporet me dru

Shitet nga: Jakup 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti me dru
Plamen
E perdorur.Ne gjendje te mire
+ qyngat 2metra dhe 3 berryla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim