URGJENT Shes TV LED 32INC ME 1 VIT GARANCION

Shitet nga: LG 14 Nën 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Eshtë i ruajten dhe nuk ka as ni grithje, Garancioni vlen deri me 18:12:2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim