te ndryshme

Shitet nga: tora 10 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Mulliri i kafes trefazor 200 euro
Monitor plazma 17inch 30 euro
TV 36cm Sony 40 euro
Llaptop Acer 130 euro
TV 51cm Sony 50 euro
Aparat i kafes 25 euro
Termo 4-she 80 euro
Termo 3-she 80 euro
Te gjitha keto aparatura jan ne gjendje shum te mire dhe te shfrytezueshme menjeher.Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim