ESPRIT / CERTINA

Shitet nga: ESPRIT 12 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Tung shes 2 or te dores 1mark ESPRIT per femra dhe tjetra CERTINA per mashkuit i arthur prei svicres per interess apo pytje mir se jupressim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim