dekorime te ndryshme

Shitet nga: sara 20 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
https://www.facebook.com/Package-and-glass-decorative-1751462568473299/
mund ti shihni edhe ne facebook gota dhe pako dekoruese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim