Orë Diesel nga gjermania

Shitet nga: Orë Diesel nga gjermania 01 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Orë Diesel esht 3 bar rezistent ndaj ujit , esht e pa perdorur ma kan pru dhurat prej Gjermanis po se kom perdor se kam ore tjeter , hala si ka t hekne mbrojtesit e vet .
Tel dhe Viber +37745224682Ore sahat orë dizel diesel dizell 3bar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim