Qafore hallk dore dhe unaz per meshkuj

Shitet nga: nery 10 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shes qafore te argjendit hallk te dores argjend shume e bukur Nike si dhe nje unaz qe te gjitha prej argjendi 101 g i kan te gjitha komplet..shiten per arsye mosperdorimi per me shum info ne tel.045569186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim