Smart Watch

Shitet nga: smart watch 02 Nën 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Smart Watch ose or orë e menqur esht or dore men touch esht e re e pa perdorur fare , lidhet edhe me telefon , ka edhe vend per me shti numrin edhe Sd Cart , disa prej veqorive t ores jan se kjo or ka ...
KAMER fotografon+inqizon
SIM CARD -numer telefoni
Micro Sd
Internet 3G
Bluetoth
Kalkulator
Mates t hapave kur vrapon dhe kur ec
Sistem per ruajtjen e telefonit
Sistem per gjetjen e telefonit nese ju humb
Browser
Photo Viewer
Video Viewer
Photo player
Video player
Sound Recording
E shum e shumgjera t tjera , te interesuarit mujn me ardh me qyr , e ka edhe nje mbrojts t gjames edhe nje kabell per me mush baterin , baterin e man shum gat , ora osht e metalit so e plastikes
VIBER +37745224682


Or sahat motorr kerr dieserl smart vatch kosov zvicerr gjermanj kros cross montiall skuter drita golf 1 2 3 4 5 6 7 passat audi merceder saab mitsubishi kauq shtrat kompjuter letefon prizren tablet iphone ipad iped me gisht touch screen lcd ekran diesel ios soni nokia lumia samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim