Smart watch e re

Shitet nga: Gezim 18 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Smart watch e re origjinal me kuti dhe ka shume programe si:foto,video,ore,thirrje,mesazhe e shume programe te tjera.Smart eshte I pa. Perdorur, Pra. Eshte. I. Ri. Qmim I blerjes. Esht 110€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim