URGJENT ORE DORE DANIEL KLEIN 80 EURO

Shitet nga: XXXXX 27 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
ora eshte findk e re dhe i paketuar,nga zvicra per me shum kontakto .
044-96-17-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim