Or dore Android Smart Watch

Shitet nga: Or 07 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Shitet Ora e Dores e cila lidhet me telefon permes Bloutoth dhe punon njejt si telefon mundesh me thir , me qit Facebook , viber , me ngu muzik , me bo Alarm t gjitha opcionet si telefoni et etj , Ora eshte e re e sapoardhur nga norvegjia me paket me krejt nuk eshte e perdoror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim