Ore Rolex

Shitet nga: Enes kryeziu 06 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Eshte ne gjendje te regullt dhe nuk ka defekt.I punojne edhe datat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim