Parfum 1 Million 50ml Paco Rebanne

Shitet nga: 1 milion 11 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Shiten parfumat 1 milion per meshkuj 50 ml t cilet e mbajn eren dhe jan kta ne foto. Sasia e limitura 4 copa gjithsej qmimi pak i diskutushem. 25 euro copa. Urgjentt....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim