Smart watch android

Shitet nga: edon 24 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
smart watch android ngjyr e zez,esht e re me kuti,kamera,vend per sim kartel dhe memori card,facebook,etj..po ashtu lidhet me telefona tjer permes blutufit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim