Smart watch e re

Shitet nga: Gezim Hyseni 27 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Smart watch e re me:kamere,foto,bluetooth,video e shume programe te tjera.Dhe është origjinal e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim