Smart watch

Shitet nga: Shkelzeni 26 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   99 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Shes oren e dores(smart watch) telefon univerzal, i cili konektohet me bututh, si dhe funksionon me SIM kartel... Ora posedon Blututh memori Cart 4GB, Posedon Facebook, Tweter... Gjitha kto lidhen me megabajt te SIM katrteles.
Eshte ne gjendje shum te mirë(2 jav i perdorur)...
Smart watch eshte i sapo ardhur nga Amerika...
Pres bleres serioz.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim