Smart whatch

Shitet nga: xhelal selimaj 31 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
smart whatq or dore i cili perdoret edhe telefon vendin per kartel dhe qip deri ne 128 gb konektohet me telefon permes bluetuth apple dhe android
posedon kaper 2.0 menapixel
i pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim