KARTEMONEDHA TE NDRYSHME

Shitet nga: Bylent 28 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes dhe Blej kartmonedha te ndryshme te botes me shumice dhe pakice.

Gjithashtu bejm ndrrim te kartmonedhave me koleksionues te interesuar nga i gjithe rajoni.

Per cdo info mund te thirni edhe ne viber 377 44 330 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim