Lulet per shitje

Shitet nga: xxxxx 21 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
jane lulet e dhomes
jane te llojeve te ndrushme
fikusa, filla dentrona, adami dhe eva...etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim