MONEDHA TE VJETRA

Shitet nga: SHNSH"Demastion" 23 Pri 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" BLENE MONEDHA TE VJETRA

GJESENDE TE VJETRA - FIGURA MONEDHA TE PA PASTRUARA QE GJENDEN GJATE LEVRIMIT TE

TOKES etj.


ZYRAT E SHOQATES GJENDEN NE PRIZREN PRAPA XHAMISE SE SINAN PASHES RRUGES PER

NE KALA NE KOMPLEKSIN EUROPA - ART QENDRA - ISH KINO PUNTORI - KINAMAJA VERORE E

DOKUFESTIT

SHI FOTOT E ZYRES


EMAIL ADRESA E SHOQATES :
numizmatikakosova@hotmail.comPer te pare me shume ne hollesi ju lutem klikoni lidhjen:

www.blejtash.com/

(Nese lidhja nuk punon, kopjojeni ate dhe vendoseni ne shfletuesin (browser-in) tuaj).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim