Mindia dore per nuse.

Shitet nga: Astrit 04 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Shesim mindila dore per nuse te punuar me kujdes,,mindilat jan te madhesis normale, fhe posedojm kto lloje,,,me rruza tbardha,me sedefe form flete,dhe mindila te rrafshet me sefefe ngjyr ari,
mindilat mund edhe ti beni me porosi,kurse per momentin kemi afer 40 copë,ju mirpresim ne numrin 044.425.809,dhe ne viber.
Flm per bashkepunim,dhe rrespekt per bleresit serioz
Astriti nga fsh.Malsi e vogel(rahovec)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim