Piktura

Shitet nga: jeton 20 Krr 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pictura nga Pictori norvegjez te ardhura nga norvegjia
moulin rouge dhe florence 1200 euro copa
dyjat 2000
ben edhe ndrim me ndonje veture me ndrim cmimi 3000
Bmw 525 viti 2000-2001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim