Pikturoj dhe shes piktura

Shitet nga: ArtLena 26 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Shes pikturat qe i pikturoj vete.Kjo pikture ka dimension 60x50 cm,akrilic.Piktura eshte me kornize.Ju mundesojme transportin ne vendin qe klienti e deshiron.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim