SENDE TE VJETRA MONEDHA KARTMONEDHA

Shitet nga: SHNSH"Demastion" 14 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" BLENE MONEDHA TE VJETRA

FIGURA TE VJETRA

MONEDHA TE PA PASTRUARA QE GJENDEN GJATE

LEVRIMIT TE TOKES etj.

EMAIL ADRESA :
numizmatikakosova@hotmail.comPer te pare me shume ne hollesi ju lutem klikoni lidhjen:

www.blejtash.com/

(Nese lidhja nuk punon, kopjojeni ate dhe vendoseni ne shfletuesin (browser-in) tuaj).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim