Shes piktura origjinale

Shitet nga: ArtLena 26 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Shes pikturat me dimension 80x50 cm dhe 50x40cm ,akrylic.Pikturat jane me korniza,transporti falas per klientet ne tere Kosoven.Cmimi nga 180 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim