Shes piktura origjinale

Shitet nga: ArtLena 26 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Shes pikturat te cilat i pikturoj vete.Pikturat jane me dimensione 80 x60 cm ,akrylic dhe jane me korniza.Bejme transportin per kliente ne tere Kosoven .Cmimi per pikture 380 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim