kerkoj sende te vjetra gjermane

Shitet nga: besart 23 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prizren
kerkoj te blej cdo send te vjeter qe ka te bej me luften gjermane qoft makine motorr etj me kontaktoni ne( WhatsApp 0699444904) mi dergoni fotot dhe pershkrimin e e sendit me vlere nga 0 -25000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim