4 boksa dhe 1 mikset.

Shitet nga: biran 30 Qer 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 100 EUR

Komuna: Prizren
boksat punojn ne gjendje te mir pa asnje problem. . mikseta eshte dynacord 1040 plus me kofer te wetit orgjinal .
me kta wijn mbajtset per boksa .dhe kabllat qe i takon atynwe.. po ashtu vjen nje microfon wireless .flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim