Behringer MX 8000 48/24 mixing console

Shitet nga: Mixet 20 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Ne Gjendje tee rregult bejm ndrrim


mund te na kontaktoni dhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim