Dj tali

Shitet nga: tali 08 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Dj-tali ju ofroj muzik dhe Dj...i Falenderoj te gjith ata qe me zgjodhen mua qe ahenget familjare te mbesin te pa harruara dhe shum te kenaqur me dj talin ju presim ne nr 044858714

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim